Bilardo Şampiyonası devam ediyor
Advert
Advert
Yukarı

Bilardo Şampiyonası devam ediyor

Valilik, belediye ve Türkiye Bilardo Federasyonunun işbirliğiyle ilimizde düzenlenen “Türkiye ‘3. Bant 3. Etap Bilardo Şampiyonası devam ediyor.

Bilardo Şampiyonası devam ediyor
Bu içerik 466 kez okundu.

Yapılan ön elemeler sonucu aralarından, eski 3 Bant Dünya Şampiyonu Milli Sporcu Semih Saygıner, ulusal ve uluslararası şampiyonlarda şampiyon olan çok sayıda milli sporcumuzun yer aldığı ilk 32’ye kalan sporcuların katılımıyla, ‘3. Bant 3. Etap’ Bilardo şampiyonasının açılış ve sporcuların tanıtım seremonisi gerçekleştirildi. Atatürk Kapalı Spor salonunda düzenlenen programa; Vali Ahmet Deniz, Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ersan Ercan ve yönetim kurulu üyeleri, kamu kurum yöneticileri, çok sayıda genç sporcu ile vatandaş katıldı.

 Programda sporcuların tanıtımının ardından Vali Deniz ve Türkiye Bilardo Federasyonu Başkanı Ercan birer konuşma yaptı. Federasyon Başkanı Ercan, federasyon olarak yürüttükleri çalışmalar hakkında bilgi vererek, şampiyonada mücadele eden tüm sporculara başarılar diledi. Vali Deniz ise, “Aramızda dünya şampiyonu sporcularımız var muhteşem bir turnuva ülkemizin ay yıldızlı bayrağını dalgalandıran sporcularımıza hoş geldiniz diyorum. Gençlerimizi spora kazandırmak için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Spor kültürünü gençlerimize kazandırmak için çok büyük spor tesisleri inşa ettik. Farklı branşlarda 10 bine yakın genç sporcumuz var. Bizim çabamız geleceğimiz olan gençlerimizin eğitimlerinin yanında aynı zamanda sporda da başarıyı yakalamalarını sağlamaktır” dedi.

Konuşmaların ardından şampiyona düzenlenen maçlarla devam etti.

Etiketler:
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir