Din Öğretimi Genel Müdürü Batman’da
Advert
Advert
Yukarı

Din Öğretimi Genel Müdürü Batman’da

Batman’a çalışma ziyaretinde bulunan Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, idareci ve öğretmenlerden çağın şartlarına göre kendilerini geliştirmelerini ve öğrencilerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmalarını istedi.

Din Öğretimi Genel Müdürü Batman’da
Bu içerik 474 kez okundu.

Milli Eğitim Bakanlığı Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz bir günlük çalışma ziyareti kapsamında Batman’a geldi.

Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran ile birlikte Milli Eğitim Müdürlüğüne geçerek konferans salonunda imam hatip okulları idarecileriyle bir araya geldi.

Toplantıda kısa bir konuşma yapan İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Kurtaran, İmam Hatip okullarının genel durumu ile ilgili bilgi verdi.

Toplantıda İmam Hatip Okulları idarecilerine hitap eden Din Öğretimi Genel Müdürü Nazif Yılmaz, idareci ve öğretmenlerden çağın şartlarına göre kendilerini geliştirmelerini ve öğrencilerin geleceğe en iyi şekilde hazırlanmaları için daha fazla çaba sarf etmelerini istedi.

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce hazırlanan projelerin uygulanması hususunda gerekli hassasiyetin gösterilmesini isteyen Yılmaz, konuşmasının ardından okul idarecilerinin görüş ve önerilerini dinledi.

Toplantının ardından Yılmaz, okul ve yurt ziyaretinde bulundu.

Etiketler: Din Öğretimi Batman Nazif Yılmaz
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir