Karayolu tehlike saçıyor!
Advert
Advert
Yukarı

Karayolu tehlike saçıyor!

Batman-Beşiri Karayolu akşam karanlığında sürücülerin korkulu rüyası haline geliyor. Karayolunun ışıklandırılması gerektiğini belirten sürüdüler, yetkililerden çözüm istedi.

Karayolu tehlike saçıyor!
Bu içerik 647 kez okundu.

Batman-Beşiri Karayolunu kullanan sürücüler, akşam saatlerinde karayolunun zifiri karanlık olduğunu belirterek, yetkililerin karayoluna ışıklandırma yapmasını istedi.

ÖLÜMLÜ KAZALAR YAŞANDI

Akşam saatlerinde karayolunun zifiri karanlık olduğunu söyleyen sürücüler,  “akşam karanlığında Batman çıkışından Organize Sanayi Bölgesine kadar karayolu çok karanlık oluyor. Işıklandırma olmadığı için her an kazalar meydana gele bilir. Bu yolda çok sayıda ölümlü kazalar yaşandı. Yetkililerin bir an evvel Batman-Beşiri Karayolunu OSB’ye kadar ışıklandırma yapması gerekiyor. Trafik sorunu önemli bir sorundur. Bu sorunun çözülmesi gerekiyor” diye konuştular.

Etiketler: Karayolu tehlike saçıyor
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir