Polis öğrencilerle piknik yaptı
Advert
Advert
Yukarı

Polis öğrencilerle piknik yaptı

Batman'ın Kozluk ilçesinde, Bilinçli Gençlik ve Güvenli Yarınlar Projesi kapsamında polis ve öğrenciler birlikte piknik yaptı.

Polis öğrencilerle piknik yaptı
Bu içerik 559 kez okundu.

Şehit Şenay Aybüke Yalçın Çok Programlı Anadolu Lisesinde eğitim gören 100 öğrenci, Bilinçli Gençlik ve Güvenli Yarınlar Projesi kapsamında düzenlenen pikniğe katıldı. Öğrenciler, etkinlikte polis ağabey ve ablalarıyla piknik yapıp çeşitli etkinliklerle keyifli vakit geçirdi. Proje Koordinatörü ve Sorumlu Komiser Yardımcısı Mehmet Öztekin, yaptığı açıklamada, projeyle polisin halkla iç içe olması, suç ve suçludan koruma konusunda bilinçlendirilmesi, polis ve gençlerin kaynaşmasını etkin hale getirmeyi hedeflediklerini belirtti. Öztekin, zamanla ilçedeki diğer lise ve ortaokul öğrencilerini de proje kapsamında piknikle buluşturacaklarını aktardı. Pikniğe İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Mehmet Resul Kara ve öğretmenler de katıldı.

Etiketler:
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir