TÜMSİAD hükümetten destek istedi
Advert
Advert
Yukarı

TÜMSİAD hükümetten destek istedi

Türkiye'de ekonomik anlamda genel bir sıkıntı olduğunu belirten TÜMSİAD Şube Başkanı Kamil Biçici, bu sıkıntının bölge illerinde daha çok hissedildiğini, sıkıntıların giderilmesi için hükümetten destek beklediklerini söyledi.

TÜMSİAD hükümetten destek istedi
Bu içerik 290 kez okundu.

Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Batman Şube Başkanı Kamil Biçici, dövizdeki artışın ve Amerika ile yaşanan ekonomik sorunların yol açtığı sıkıntıların çözümü ile ilgili değerlendirmelerde bulundu. Özellikle bölgedeki iş adamlarının daha çok dikkatli davranmalarını isteyen Biçici, hükümete de sıkıntı yaşayan iş adamlarına destek çağrısında bulundu. Sıkıntılı bir süreçten geçtiklerini söyleyen Biçici, "Piyasalarda ekonomik bir daralma var. Kobilerimizin bu süreçte daha temkinli hareket etmelerini istiyoruz. Çünkü özel sektörde çalışan Kobilerimizin bankalara borçları vardır. Bankaların da bu borçları üzerine Kobilerimizi fazla sıkmamaları gerekir. Onlara çözüm önerileri sunmaları gerekir. Uzun vadede onlara bir çözüm sunmaları lazım" dedi.

Etiketler:
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir