Birçok esnaf dolandırıldı
Advert
Advert
Yukarı

Birçok esnaf dolandırıldı

Batman’da para bozdurma bahanesiyle girdiği iş yerlerinden hem bozdurduğu hem de bozdurmak istediği parayı alarak kaçan bir dolandırıcı çok sayıda esnafı mağdur etti.

Birçok esnaf dolandırıldı
Bu içerik 1233 kez okundu.

Batman’da esnafa dadanan dolandırıcı pes dedirtti.  İş yerlerinin yoğun olduğu saatlerde para bozdurma bahanesiyle esnaf dükkânlarına gelen bir dolandırıcı, hem bozdurduğu hem de bozdurmak istediği parayı da alarak kayıplara karıştı. Yaptığı bu yöntemle birçok esnafı mağdur eden dolandırıcının bir an önce yakalanması istendi.

PARAYI ALIP KAÇTI

Dolandırıcılık olayı Çarşı Mahallesi'ndeki bir iş yerinde yaşandı. Kimliği öğrenilemeyen genç yaşlardaki bir dolandırıcı, 100 TL parayı bozdurma bahanesiyle bir iş yerine girdi. İş yerindeki yoğunluktan istifade eden dolandırıcı, hem esnaftan bozdurduğu 100 TL’yi hem de kendi parasını kaş ile göz arasında alıp kaçtı. Dolandırıcının esnaftan parayı alıp kaçtığı anlar işyerinin güvenlik kamerasına yansıdı. Durumu daha sonra fark eden esnaf, polise haber vererek şikâyetçi oldu. Söz konusu dolandırıcının çok sayıda esnafı mağdur ettiği belirtildi. İş yerlerinde bu tür hırsızlık olaylarının sıkça yaşandığını belirten esnaf, duruma tepki gösterdi.

Etiketler:
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir