Çeşitli suçlara karışan 7 şüpheli yakalandı
Advert
Advert
Yukarı

Çeşitli suçlara karışan 7 şüpheli yakalandı

Batman’da çeşitli suçlara karışan 7 şüpheliden 2'si tutuklanırken 5 şüpheli gözaltına alındı.

Çeşitli suçlara karışan 7 şüpheli yakalandı
Bu içerik 325 kez okundu.

Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, çeşitli suçlara karışıp araması bulunan 3 şüpheli operasyonla yakalandığı bildirildi. Şahıslardan 2’si çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine teslim edildiği ifade edildi.

Silahla yağma olayından aranan ve 6 yıl 1 ay cezası bulunan Ş.A. isimli şahsın bulunduğu eve yapılan operasyonla yakalanarak gözaltına alındığı belirtilen açıklamada, şahsın İl Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği kaydedildi. Bir diğer olayda, çek ile ilgili karşılıksızdır işlemi yapmasına sebebiyet verme suçundan araması bulunan A.S isimli şahsın evine düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındığı ifade edildi. Şahsın İl Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından cezaevine teslim edildiği belirtildi. Bir başka olayda ise bıçakla yaralama olayını gerçekleştirdiği tespit edilen G.A. isimli şüpheli şahsın yapılan çok yönlü araştırmalar sonucunda yakalanarak gözaltına alındığı, şüpheli şahsın İl Emniyet Müdürlüğünde tamamlanan işlemlerinin ardından mevcutlu olarak adli makamlara sevk edildiği bildirildi.

2 HIRSIZLIK ZANLISI GÖZALTINA ALINDI

Batman merkezde bulunan bir işyerinden hırsızlık yaptığı belirtilen 2 şüpheli şahıs yakalanarak gözaltına alındı. Batman İl Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, "16 Eylül günü ilimizde gerçekleşen işyerinden hırsızlık olayında 2 adet motor bloğu ve tam miktarı bilinmeyen demir parçalarının çalınması olayı ve 29 Eylül günü ilimizde gerçekleşen işyerinden hırsızlık olayında bir adet dozer car dişlisi (15 bin TL değerinde) ve 2 adet oksijen tüpünün çalınması olayı ile ilgili Hırsızlık Büro Amirliğince yapılan titiz araştırma sonucu 72 plakalı bir aracın hırsızlık olaylarını gerçekleştirdiği tespit edilmiş, yapılan çalışmalar neticesinde bahse konu araç ve şüpheli şahıslar ele geçirilmiştir. Şüpheli şahısların gerekli yasal işlemleri için yaşı küçük olan şahıs Çocuk Şube Müdürlüğüne diğer şahıs ise Hırsızlık Büro Amirliğince mevcutlu olarak adli makamlara sevk edilmiştir." denildi.

Etiketler:
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir