Hentbola ilgi büyüyor
Advert
Advert
Yukarı

Hentbola ilgi büyüyor

Batman Belediyesi hentbol sporuna ilgiyi artırmak için, ilimizi Süper Lig'de başarıyla temsil eden 1955 Batman Belediyespor Erkek Hentbol takımı teknik heyeti ve oyuncularını, okullarda öğrencilerle buluşturmaya devam ediyor.

Hentbola ilgi büyüyor
Bu içerik 219 kez okundu.

Hentbol sporunu geniş kitlelere sevdirme ve tanıtmanın yanı sıra süper ligde mücadele veren 1955 Batman Belediyespor Hentbol takımının başarılarını anlatma, seyircileri tribünlere çekme, takımın teknik heyetini ve oyuncularını öğrencilerle buluşturup kaynaştırmaya yönelik olarak düzenlenen programın bu haftaki adresi 2 farklı okul oldu. Doğa Koleji ve Fatih Ortaokulunda düzenlenen 2 ayrı programda, başarılı hentbol takımının oyuncularını karşılarında bulan öğrencilerin heyecanı ve ilgisi büyük oldu. Öğrenci ile oyuncuların kısa sürede kaynaştığı panele katılım sağlayan öğrencilerin coşkusu, oyunculara sorulan sorulara da yansıdı. Panelin bitiminde öğrenciler, teknik heyet ve oyunculardan imza alırken, teknik heyetin hentbol sporu ve hentbol takımı ile ilgili öğrencilerin bilgilerini ölçtüğü sorulara doğru cevabı verenlere ise 1955 Batman Belediyespor Hentbol takımının taraftar tişörtleri ve atkıları dağıtıldı. Panel hatıra fotoğrafı çekilmesinin ardından sona erdi.

Etiketler:
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir