Madde bağımlıları küçük çocuğu ateşe verdi
Advert
Advert
Yukarı

Madde bağımlıları küçük çocuğu ateşe verdi

Batman'da uyuşturucu madde bağımlıları yanlarına çağırdıkları küçük çocuğu ateşe vererek yaktılar.

Madde bağımlıları küçük çocuğu ateşe verdi
Bu içerik 1044 kez okundu.

Batman Huzur Mahallesi'nde esrar ve uyuşturucu madde bağımlıları yanlarına çağırdıkları küçük çocuğu, üzerine döktükleri kolonya ile ateşe verdi.

Edinilen bilgilere göre, Huzur Mahallesi'nde esrar ve uyuşturucu madde kullanan bir grup genç, mahallede ikamet eden Osman Can'ı (13) yanlarına çağrıldı. Madde Bağımlıları, çağırdıkları küçük çocuğun üzerine kolonya dökmeye başladı. Çocuğun üzerine döktükleri kolonyayı ateşe veren madde bağımlısı gençler çocuğu yaktı.

Durumu fark eden çevredeki vatandaşlar olaya müdahale ederken, madde bağımlıları mahalleden kaçtı.

Batman Bölge Devlet Hastanesine kaldırılan küçük Osman, burada yapılan ilk müdahalenin ardından tedavi için Diyarbakır'a sevk edildi.

Kağıt toplayıcılığıyla geçimlerini sağladıkları ve maddi durumları kötü olduğu öğrenilen küçük Osman'ın ailesi, çocuklarına bu vahşeti yapan esrar ve uyuşturucu madde bağımlılarının bir an önce yakalanmasını istedi.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Etiketler: Madde bağımlıları küçük çocuğu ateşe verdi
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir