6 gündür kayıp dedesini arıyor
Advert
Advert
Yukarı

6 gündür kayıp dedesini arıyor

Eyüp Duran, 6 gün önce Batman'da kaybolan bir daha kendisinden haber alınamayan 78 yaşındaki dedesini arıyor.

6 gündür kayıp dedesini arıyor
Bu içerik 413 kez okundu.

Batman'ın Kültür Mahallesindeki evinden 6 gün önce çıkan ve bir daha kendisinden haber alınamayan Necim Yıldırım'ın (78) ailesi her yerde onu arıyor.

Necim Yıldırım'ın torunu Eyüp Duran, duyma problemi ve unutkanlık hastalığı olan dedesini bulmak için aramadık yer bırakmadıklarını belirterek, dedesinin hayatından endişe duyduklarını söyledi.

Emniyete başvurduklarını; ancak dedesinden hâlâ bir haber alamadıklarını ifade eden Duran, dedesini görenlerin bir an önce kendileriyle irtibata geçmesini istedi.

Dedesinin bulunması için yetkililerden ve vatandaşlardan yardım talebinde bulunan Duran, "Dedem geçtiğimiz pazar günü evden çıktı ve o günden bu yana bir daha kendisinden haber alamıyoruz. Dedemin duyma ve unutkanlık problemi var. Evden dışarı çıkarken yanına cep telefonunu ve ses cihazını almayı unutmuş. Daha önce de kayboluyordu; ama telefonu yanında olduğu için onunla iletişime geçebiliyorduk. Hayatından endişe duyuyoruz. Bir an önce bulunmasını istiyoruz." diye konuştu.

Duran, dedesi Necim Yıldırım'ı görenlerin 0506 434 95 54 no'lu telefonu aramalarını istedi. 

Etiketler: Batman Necim Yıldırım Eyüp Duran 78 yaşındaki dede
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir