Aracına aldığı şahıs PKK'li çıktı
Advert
Advert
Yukarı

Aracına aldığı şahıs PKK'li çıktı

Batman'ın Kozluk ilçesinde yol kontrolünde kimliği yok diye ifadesi alınmak üzere karakola götürülen şahsın PKK'li olduğu ve otostop yaparak bindiği araca da silahını gizlediği belirtildi.

Aracına aldığı şahıs PKK'li çıktı
Bu içerik 1801 kez okundu.

Batman'ın Kozluk (Hezo) ilçesinde bir sürücü yolda karşılaştığı şahsı aracına aldı. Yapılan yol kontrolünde kimliği yok diye ifadesi alınmak üzere karakola götürülen şahsın PKK'li olduğu ve otostop yaparak bindiği araca da silahını gizlediği belirtildi.

İddialara göre bir araç sürücüsü, dün gece saatlerinde Kozluk Tuzlagözü (Melefa) köyü uluslararası yol güzergâhında yolda gördüğü şahsı yolcu diye aracına aldı. Araca binen şahıs, yolda yapılan kontrollerde kimliği yok diye ifadesi alınmak üzere Tuzlagözü Karakoluna götürüldü. Araç sürücüsünün çocukları araçta oynarken arka koltuğa gizlenmiş bir adet tapanca ve el bombası gördü. Bunun üzerine araç sürücüsü tabanca ile el bombasını karakola götürüp teslim etti.

Araçta çıkan silah ile el bombasının ifadesi alınmak üzere karakola götürülen şahsa ait olduğu ve şahsın da PKK'li olduğu belirtildi. Olaya ilişkin soruşturma devam ediyor.

Etiketler: Araç PKK'li çıktı Batman otostop
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir