POLİS ‘HUZUR’ İÇİN DENETLEDİ
Advert
Advert
Yukarı

POLİS ‘HUZUR’ İÇİN DENETLEDİ

Türkiye genelinde gerçekleştirilen "Türkiye Güven Huzur-5" asayiş uygulaması kapsamında, Batman’da çok sayıda noktada denetimler yapıldı.

POLİS ‘HUZUR’ İÇİN DENETLEDİ
Bu içerik 442 kez okundu.

Emniyet Genel Müdürlüğünce 81 ilde gerçekleştirilen "Huzur Türkiye” uygulaması kapsamında, Batman’da da polis ekipleri hem trafik hem de asayiş uygulaması yaptı. Batman’da “Türkiye Güven Huzur-5” uygulaması kapsamında çok sayıda polisin katılımıyla çok sayıda noktada uygulama gerçekleştirildi. Yapılan uygulamalarda okul çevresi gibi birçok stratejik noktalarda denetim yapıldı.

2018-2019 Eğitim ve öğretim yılının başlamasına sayılı günler kala “Türkiye Güven Huzur-5” uygulaması çerçevesinde 81 ilde asayiş ve kamu düzeninin sağlanması ve terör örgütlerinin muhtemel eylemlerinin önlenmesi amacıyla yurt genelinde, kamu kurum ve kuruluşları, stratejik öneme haiz bölgeler ile özellikle vatandaşlarımın yoğun olarak bulundukları yerlerde polis ekipleri tarafından uygulamalar gerçekleştirildi.

Etiketler: Türkiye geneli Denetimler Türkiye Güven Huzur-5 asayiş uygulaması polis Batman
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir