“TACİZE CAYDIRICI ÖNLEMLER ALINSIN”
Advert
Advert
Yukarı

“TACİZE CAYDIRICI ÖNLEMLER ALINSIN”

Taciz iddiasıyla gözaltına alınan şahsın serbest bırakılmasına tepki gösteren Batmanlılar, tacize karşı caydırıcı önlemlerin alınmadığını belirtti.

“TACİZE CAYDIRICI ÖNLEMLER ALINSIN”
Bu içerik 844 kez okundu.

Taciz olaylarına karşı caydırıcı önlemler alınmadığını belirten Batmanlı vatandaşlar, 3 gün içinde 2 taciz olayına karıştığını ileri sürdükleri şahsın serbest bırakılmasına tepki gösterdiler. Batman Kültür Mahallesi Adalet Caddesi'nde sabah saatlerinde küçük bir kız çocuğunu taciz ettiği iddia edilen şahsın, olaya şahitlik eden vatandaşlardan önce bırakılması mahallelinin tepkisine neden oldu. Yaşanan taciz olayına tepkili olduklarını ve bu tür durumların kendilerini üzdüğünü belirten esnaf Edip Kara, "Artık ne diyeceğimizi bilmiyoruz. Batman'da bu tür durumların olmaması gerekiyor. Batman'da kötü durumların gittikçe çoğalması bir esnaf olarak bizi üzüyor ve buna tepkiliyiz. Aynı bu şahıs iki gün önce Hürriyet Mahallesinde aynı fiiliyatta bulunmuştu. Alıyorlar, aldıkları gibi adamı 2-3 saat sonra tekrar geri bırakıyorlar. Bu vicdanen insanı rahatsız ediyor" dedi.

Etiketler: Taciz iddiası caydırıcı önlem vatandaşlar Batmanlı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir