Kine Em Parkına yaya ve bisiklet yolu
Advert
Advert
Yukarı

Kine Em Parkına yaya ve bisiklet yolu

Batman Belediyesi, bir yandan Batman’ın her köşesine park alanları kazandırarak halkın açık alanlardan faydalanmalarını sağlarken, parklarda spor amaçlı etkinlikleri gerçekleştirilmesi için de düzenlemeler gerçekleştiriyor.

Kine Em Parkına yaya ve bisiklet yolu
Bu içerik 694 kez okundu.

Batman Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ile Park ve Bahçeler Müdürlüğü tarafından ortaklaşa gerçekleştirilen çalışma ile Kine Em Parkı’nda bisiklet ve koşu-yürüyüş yolu düzenlemesine gidildi. Asfalt çalışmalarının ardından astar çekme çalışmalarına geçilen yeni düzenleme, mahallelilerden takdir topladı. Kine Em Parkı içinde yer alan yürüyüş - koşu yolu bakıma alınarak yeniden düzenlenirken alanda bisiklet yolu da oluşturuldu. Her iki parkur da 720 metre uzunluğunda. Bisiklet yolunun genişliği 120 cm, koşu-yürüyüş yolunun genişliği ise 370 cm genişliğinde olacak. Bisiklet ve yürüyüş – koşu yollarında devam eden astar çekme çalışmalarının ardından boyanacak ve halkın kullanımına açılacak.

Etiketler: Batman Belediye Kine Em Parkı yaya bisiklet yolu
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir