TANITIM STANDI İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU
Advert
Advert
Yukarı

TANITIM STANDI İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU

Bu yıl 87.’si düzenlenen İzmir Enternasyonal Fuarı’nda yer alarak Batman’ın tanıtımını yapan Batman Belediyesi’nin standı ziyaretçi akınına uğradı.

TANITIM STANDI İZMİR’DE İLGİ ODAĞI OLDU
Bu içerik 747 kez okundu.

Batman’ın tanıtımı için her fırsatı değerlendiren Batman Belediyesi, katıldığı 87. İzmir Enternasyonal Fuarı’nda standını ziyaret eden konuklara birbirinden farklı tanıtım materyalleri sunuyor.

Batman Belediyesi’nin yapmış olduğu çalışmalar ile Batman ve ilçelerinin kültürel tanıtımlarının yer aldığı katalog, broşür ve kitapçıklara ilgi gösteren ziyaretçilere, tanıtım standında ayrıca canlı müzik ile yöresel türküleri dinleme olanağı sunuluyor. Batman Belediyesi Hevi Umut Kadın Atölyesi’nde ev hanımı kursiyerler tarafından yapılan el yapımı yöresel motifli kitre bebekler ziyaretçileri ilgi odağı oluyor. Stantta ayrıca, Hasankeyf’i merak eden konuklara üç boyutlu sanal gözlük ile tarihi İlçemiz Hasankeyf’te yolculuğa çıkma fırsatı sunuluyor. At başı diye tabir edilen petrol pompası, ören bebekler, kitre bebekler, yöresel türküler, Hasankeyf’e sanal yolculuk, folklor gösterileri ve Belediyemizin kültürel, sportif ve sosyal faaliyetlerinin yer aldığı tanıtım materyalleri ile Batman Belediyesi Standı, fuar ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

Etiketler: İzmir Enternasyonal Fuarı Batman Belediyesi Fuar
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir