REAL KONAK’TAN BAYGÜVEN VEDA ZİYARETİ
Advert
Advert
Yukarı

REAL KONAK’TAN BAYGÜVEN VEDA ZİYARETİ

Son kararname ile Van vali yardımcılığına atanan Hasankeyf Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven’i Real Konak Hotel yönetimi ziyaret ederek hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

REAL KONAK’TAN BAYGÜVEN VEDA ZİYARETİ
Bu içerik 745 kez okundu.

Hasankeyf’te üç yıla yakın kaymakamlık yapan Faruk Bülent Baygüven’in, İçişleri Bakanlığı, 2018 yılı Mülki İdare Amirleri Atama Kararnamesi ile Van Vali Yardımcılığı görevine atanması ilçede buruk bir sevinç yarattı. Real Konak Hotel Genel Müdürü Hüseyin Aslan yaptığı açıklamada, “Her kesime kucak açan demokrat yapısı, mütevazı kimliği, çalışkanlığı, iyiliksever ve yardımsever devlet adamlığı ile Hasankeyflilerin gönlüne yediden yetmişe taht kuran Baygüven’in ilçeden tayini üzüntü yarattı. Gönül isterdi ki kaymakamımız hep burda kalmasıydı. Güneydoğuda iyi insanlar için hep güzel sözler söylenir onlardan biride “Adam gibi adam” tabiridir. Bu da şimdi Kaymakamımız için söyleyeceğimiz tek söz gerçekten Hasankeyf’ten adam gibi adam geçti. Faruk Bülent Baygüven’in gidişi ile artık Hasan-Keyifsiz,  yolunuz açık olsun, sizi unutmayacağız” dedi. Real Konak Hotel Genel Müdür Yardımcısı Sinan Sarı ise, “Görev yaptığı süre içerisinde göstermiş olduğu başarılarının yanı sıra beyefendi ve dürüst kimliği ile herkesin gönlünde taht kuran değerli insan Kaymakam Sayın Faruk Bülent Baygüven’e yeni görevinde başarılar diliyorum” ifadesini kullandı.

Etiketler: Hasankeyf Kaymakamı Faruk Bülent Baygüven Real Konak Hotel Hüseyin Aslan ziyaret Batman
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir