Tüm sporcular madalya ile döndü
Yukarı

Tüm sporcular madalya ile döndü

Kahramanmaraş ilinde gerçekleşen Şehit Orhan Sürmen Doğu ve Güneydoğu WUSHU Kung-Fu Şampiyonasına katılan 12 kişilik Batmanlı sporcu kafilesi şampiyonadan 12 madalya ile Batman’a döndü.

Tüm sporcular madalya ile döndü
Bu içerik 691 kez okundu.

Tüm sporcular madalya alma başarısı gösterdi diyen WUSHU Doğu ve Güneydoğu Anadolu Genel Koordinatörü Abdulaziz Velioğlu; “iller Arası Şehit Orhan Sürmen WUSHU Kungfu Şampiyonası Kahramanmaraş ilinde yapıldı. Şampiyonaya katılan Batmanlı sporcularımız şampiyonada takım halinde ikinci olurken tüm sporcularımız derece yaparak madalya alma başarısı gösterdi.

Yıldız, genç ve büyükler kategorisinde katıldığımız WUSHU Kungfu Bölge Şampiyonasıyla sporcularımız aslında Türkiye WUSHU Kungfu Şampiyonasına da hazırlanmış oluyor. Kahramanmaraş’ta müsabakalara çıkan sporcularımız kendi seviyelerini ve eksikliklerini görerek, eksikliklerini tamamlama fırsatı bulurken Türkiye şampiyonasında da daha hazır olacak. Ayrıca Şehit Orhan Sürmen Doğu ve Güneydoğu WUSHU Kung-Fu Şampiyonası çok güzel bir atmosferde icra edildi. Bu şampiyonada emeği geçen tüm il sorumluları, hoca ve sporcu kardeşlerime teşekkür ederim” diye konuştu.

Etiketler: sporcular madalya döndü WUSHU Kung-Fu Batman
Sende Yorumla...