Bağdu’dan ekonomi açıklaması
Advert
Advert
Yukarı

Bağdu’dan ekonomi açıklaması

Türkiye Gençlik Konseyi (TGK) Genel Başkanı Genel Başkanı Kasım Bağdu’nun yaşanan ekonomi sorunu ile ilgili yazılı açıklamasa bulundu.

Bağdu’dan ekonomi açıklaması
Bu içerik 1370 kez okundu.

Bağdu açıklamasında, “görüyoruz ki siyasi ve diplomatik şantaj altındayız. ABD’nin gösterdiği tutum kendisinin ne kadar barbar ve mafyavari olduğunu göstermektedir. Ülkemizin Evlatları ve Gençleri olarak biz her zaman devletimizin yanındayız. Evet, zor bir süreçten geçiyoruz. Ama inancımız tam. Karanlık gecenin en koyu anından sonra aydınlık doğmaya başlar. Biz emekliyorduk şimdi ayağa kalktık ve yürümeye başladık. İlk yürümeye başladığımız için zaman zaman düşeceğimiz tökezleyeceğimiz illa ki olacak ama ulaşmak istediğimiz hedefe hiçbir şey bize engel olamayacak. Çünkü Türkiye Cumhuriyeti olarak artık bizim kendi ayaklarımızın üzerinde durma vakti geldi.

Zaman birlik beraberlik zamanıdır. Ülkemiz içerisinde yaratmak istedikleri kaosa müsaade etmemek gerekir. Şahsi kişisel düşünceden ziyade genel düşünmeliyiz. Bilinçli davranmamız lazım aynı geminin yolcusuyuz. Bu gemi batarsa bizim gidecek başka hiçbir yerimiz yok. Herkes kendi üzerine düşen görevi yapmak zorunda” dedi.

Etiketler: Türkiye Gençlik Konseyi ekonomi açıklaması Kasım Bağdu
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir