TÜMSİAD; Ekonomik Savaşı da Kazanacağız
Advert
Advert
Yukarı

TÜMSİAD; Ekonomik Savaşı da Kazanacağız

Tüm Sanayici Ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) Batman şube Başkanı Kamil Biçici, ABD’nin ekonomiye yapmış olduğu müdahale ile ilgili açıklama yaptı.

TÜMSİAD; Ekonomik Savaşı da Kazanacağız
Bu içerik 418 kez okundu.

Kamil Biçici; “Ülkemiz son yıllarda gerçekleştirdiği ekonomik reformlarla, savunma sanayi hamleleri ve küresel ticarette artan payı ile hem bölgesinde hem de küresel arenada yeniden dirilişe geçmiştir. ABD gibi dünyada kendilerinden başka küresel güç istemeyenler, Türkiye’nin bu yükselişini kendilerine tehdit olarak görerek terörle, darbe girişimleriyle ülkemizi kuşatmayı denediler. Şimdi ise iktisadi arenada kozlarını açık oynayarak ekonomik müdahalelerle bizleri sindirmeye çalışıyorlar. Bizler bu şer oyunlarına boyun eğmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi Büyük Türkiye ideali doğrultusunda iktisadi arenada yerli ve milli mücadelemizi sürdüreceğiz. Hazine ve Maliye Bakanı tarafından açıklanan Yeni Ekonomi Model’inde yer alan sürdürülebilir kalkınma, güçlü iletişim, tam bağımsız ve sıkı para ve maliye politikalarıyla bu ekonomi savaşını da kazanacağımıza inanıyoruz” dedi.

Etiketler: TÜMSİAD Ekonomik Savaş Kazanacağız Kamil Biçici
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir