EĞLENCE PLAY HOUSE’DE
Advert
Advert
Yukarı

EĞLENCE PLAY HOUSE’DE

Gültepe Mahallesi Beşikçi Caddesi Çocuk Esirgeme Kurumu karşısı, Dünyamar üstünde Bin metrekare alan üzerine kurulan Play House, ailelerin ve çocukların yeni eğlence merkezi oldu.

EĞLENCE PLAY HOUSE’DE
Bu içerik 792 kez okundu.

Görkemli bir açılış için kolları sıvayan Play Hosue, müşterilerini şimdiden ağırlamaya başladı.

“AMAÇ ÇOCUKLARI DİJİTAL ORTAMDAN UZAKLAŞTIRMAK”

Playhouse’de çocuklar eğlenceli dakikalar geçirirken, aileler de cafe bölümünde vakit geçirebiliyor. İşletme sahibi Muzaffer Turan, “Playhouse’de Top havuzu, Çarpışan araçlar, Oyun makineleri,  Kinetik kum ile Lego odası, Karaoke, 9D sinema, Kum havuzu, Mesleki oyun atölyeleri, Tırmanma duvarı ve daha birçok oyun bölümümüz bulunuyor. Oyunlarımız, çocuk gelişimini olumlu yönde etkileyecek şekilde tasarlandı. Amacımız çocuklarımızı dijital ortamdan uzaklaştırmak. Çocuklar burada hem spor yapıyor hem de becerilerini geliştiriyor. Öte yandan çocuklar eğlenirken aileler de kitap okuma bölümünden istediği kitabı alıp okuyabilir, soğuk sıcak içecekler ve tatlı çeşitleri ile yorgunluklarını atabilirler” dedi.

ÖZEL ÇOCUKLAR UNUTULMADI

Ayın belirli günlerinde özel çocuklara ücretsiz hizmet vereceklerini söyleyen Muzaffer Turan, “Engelli, kimsesiz ve Lösev üyesi Lösemili çocuklarımıza belirli günlerde ücretsiz hizmet vereceğiz. Günleri sosyal medya üzerinden duyuracağız. Sosyal sorumluluk projelerine açığız” dedi.

Etiketler: Gültepe Mahallesi Play House çocuklar Oyunları Muzaffer Turan
Sende Yorumla...