GTOS TERAPİ CİHAZI HİZMETTE
Advert
Advert
Yukarı

GTOS TERAPİ CİHAZI HİZMETTE

Fizyoterapist Mervan Göner, memleketi Batman’a ağrısız yaşam sunan GTOS terapi cihazını görkemli bir törenle Golden Plaza’da hizmete sundu.

GTOS TERAPİ CİHAZI HİZMETTE
Bu içerik 728 kez okundu.

Golden Plaza’da hizmete açılan Fizyoderm Sağlıklı Yaşam ve GTOS Terapi Merkezi açılış törenine Türkiye Emekliler Derneği Batman Şube Başkanı Hüseyin Ekmen, Batman Barosu Başkanı Abdülhamit Çakan ve çok seçkin davetli katıldı. Açılış töreninde konuşan Fizyoterapist Mervan Göner, “GTOS Terapi, tüm yumuşak dokuda (kas, tendon, fasya, ligament vb.) oluşan, akut (ani ve şiddetli) veya kronik (yerleşmiş, sürekli), şiddetli ağrı, his, güç kaybı ve hareket kısıtlamalarına neden olan Ağrı-Spazm sürekli sinirsel kitlenmelerini anında ve kalıcı olarak çözen neuromuscular bir teşhis ve tedavi yöntemidir. GTOS Terapi sistemi, fizyoterapist kontrolünde, özgün patentli bir cihazla ve deri altına girmeden uygulanan bir manuel teknikdir. Ameliyat, iğne, ilaç ışın elektrik vb. kullanmadığı için bir masajdan bile daha az risk taşımaktadır. Bu sebeble birkaç kez ameliyat geçirmiş kronik vakalardan, ambulansla taşınacak kadar ağır akut vakalara, tansiyon, şeker hastası yaşlıdan 9 aylık hamile bayanlara kadar herkese uygulanabilmektedir. Üstelik teşhis, tedavi, testler ve kalıcılığı artıran GT ağrı okulu (kaldırma teknikleri, duruş ve bunun gibi biyomekanik düzeltmelerin verildiği uygulamalı ders) gibi 4 aşamadan oluşan GTOS Therapy 1-3 saat süren tek bir tedavi seansı kadar hızlı ve ekonomikdir. Fizyoderm Sağlık Yaşam Merkezi yaklaşık 1 aydır Golden Plaza’da hizmet veriyor. Son dönemlerde Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılan ve bel, boyun, kalça vb. ağrılarından muzdarip olan onbinlerce kişiye ağrısız yaşam sunan GTOS Terapi Cihazını bir ilk yaparak Batman’a getirdik. GTOS Terapi Cihazı tek seansta vücut ağrılarını minimum %85,6 oranında azaltıyor. Sağlıklı yaşam merkezimizde sunduğumuz hizmetlerle birlikte GTOS Terapi Protokolünü kombine olarak uygulayarak başarı ve memnuniyet oranımızı %100 seviyelerine çıkarıyoruz ve bu hususta Batman ve çevre il ve ilçelerinde ilk ve tek olmanın gururunu yaşıyoruz. Sloganımız ağrısız yaşam, amacımız ise Batman ve çevresinde ağrı problemi yaşayan tek bir birey dahi bırakmamak” dedi.

Etiketler: Golden Plaza Fizyoterapist Mervan Göner GTOS Terapi Merkezi açılış töreni
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir