Aksoy, çıtayı her geçen gün yükseltiyoruz
Advert
Advert
Yukarı

Aksoy, çıtayı her geçen gün yükseltiyoruz

Batman kent genelinde yapılan temizlik çalışmasında her geçen gün çıtayı yükselten Batman Belediyesi, cadde, bulvar ve kaldırımların yanı sıra şimdi de çocuk parklarına el attı.

Aksoy, çıtayı her geçen gün yükseltiyoruz
Bu içerik 239 kez okundu.

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy’un, Temizlik İşleri Müdürlüğü personeline verdiği talimatın ardından harekete geçen ekipler, bu sefer de çocuk parklarına el attı.

Çocuk parklarında hijyenik koşulların oluşturulması için harekete geçen ekipler Batman’daki tüm oyun parklarını temizliyor.

Temizlik çalışmalarını; 1 dezenfekte aracı ve 1 yıkama aracının yanı sıra 7 personel ile gece geç saatlere kadar sürdüren ekiplerimizin çalışması mahalle sakinlerinin takdirini kazandı.

Batman'ın genel temizliğine oldukça önem veren, tertemiz bir Batman için adeta seferberlik çalışması başlatan ekiplerimiz, şehrin daha güzel ve temiz bir görünüme kavuşması için çalışma çıtasını her geçen gün artırıyor.

Etiketler: Batman Batman Belediyesi çocuk parkları temizlik Ertuğ Şevket Aksoy
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir