FİZYODERM TANITILDI
Advert
Advert
Yukarı

FİZYODERM TANITILDI

Fizyoderm Sağlık Yaşam Merkezi’nin kurucusu Fizyoterapist Mervan Göner, basın mensuplarıyla bir araya gelerek, merkezinin tanıtımını yapıp, 12 Ağustos’ta gerçekleştireceği açılışa herkesi davet etti.

FİZYODERM TANITILDI
Bu içerik 870 kez okundu.

Batman’da bir lokantada kentin yerel ve ulusal basın mensuplarıyla toplantı düzenleyen Fizyoderm Sağlık Yaşam Merkezi’nin kurucusu Fizyoterapist Mervan Göner, merkezinin tanıtımını yaptı.

GTOS TERAPİ CİHAZI BATMAN’DA

Fizyoderm Sağlık Yaşam Merkezi hakkında bilgi veren Göner, “Fizyoderm yaklaşık 1 aydır Golden Plaza’da hizmet veriyor ve Manuel Terapi, Graston Kas Gevşeme Tekniği, Kinezyolojik Bantlama, Diyetisyen Danışmanlığı, Medikal Pilates, Refleksoloji, Ortopedik Egzersiz, Nörolojik  Egzersiz ve Pediatrik  Egzersiz hizmetleri sunuyor. Ayrıca son dönemlerde Türkiye genelinde yaygın olarak kullanılan ve bel, boyun, kalça vb. ağrılarından muzdarip olan onbinlerce kişiye ağrısız yaşam sunan GTOS Terapi Cihazını bir ilk yaparak Batman’a getirdik. GTOS Terapi Cihazı tek seansta vücut ağrılarını minimum %85,6 oranında azaltıyor. Sağlıklı yaşam merkezimizde sunduğumuz hizmetlerle birlikte GTOS Terapi Protokolünü kombine olarak uygulayarak başarı ve memnuniyet oranımızı %100 seviyelerine çıkarıyoruz ve bu hususta Batman ve çevre il ve ilçelerinde ilk ve tek olmanın gururunu yaşıyoruz. Ayrıca 12 Ağustos tarihinde saat 13’teki açılışımıza tüm Batmanlıları davet ediyoruz” dedi.

Etiketler: Fizyoderm Sağlık Yaşam Merkezi Mervan Göner Fizyoterapist GTOS Terapi Cihazı Batman Diyetisyen Danışmanlığı Medikal Pilates Refleksoloji Ortopedik Egzersiz Nörolojik Egzersiz basın mensupları
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir