Tunç ailesinin mutlu günü
Advert
Advert
Yukarı

Tunç ailesinin mutlu günü

Batman’ın önde gelen ailelerinden olan Tunç ailesinin gençlerinden Ahmet Tunç, görkemli bir düğün töreniyle hayatını Delal Karabulut ile birleştirdi.

Tunç ailesinin mutlu günü
Bu içerik 1836 kez okundu.

Genç çift, düzenlenen muhteşem düğün töreni ile bir ömür boyu mutluluğa 'evet' dedi.

Önceki gün Tuana Garden Kır Düğün Salonu’nda düzenlenen düğün törenine siyaset, bürokrasi, spor, basın, sanat, müzik, iş dünyası ve seçkin bir davetli topluluğu katıldı. Düğünde davetlilerle yakından ilgilenen Tunç ailesi, davetlileri kapıda karşıladı. Nikah töreninin ardından Tunç ve Karabulut ailelerinin eş, dost ve akrabaları yeni çifti tebrik etti. Damadın Ağabeyleri Yılmaz Tunç ve Mustafa Tunç ise, davetlilerle tek tek ilgilenerek kendilerini yalnız bırakmayan tüm misafirlere teşekkür etti. Batman Tarafsız Haber Gazetesi ve Uyanık ailesi olarak, genç çifti kutlar bir ömür boyu mutluluklar dileriz. Yusuf UYANIK

Etiketler: #Tunç #Ailesi #Mutlu #Günü #Ahmet Tunç #Delal Karabulut
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir