ALLAH İÇİN YARDIM EDİN!
Advert
Advert
Yukarı

ALLAH İÇİN YARDIM EDİN!

Batman'ın Belde Mahallesi'nde maddi kaynak bulunamadığı için yarım kalan Asrı Saadet Camii inşaatı hayırseverlerin yardımını bekliyor.

ALLAH İÇİN YARDIM EDİN!
Bu içerik 743 kez okundu.

Batman merkez Belde Mahallesi'nde inşa edilen çok amaçlı Asrı Saadet Camii'nin inşaatı, maddi kaynakların yetersizliği nedeniyle durma noktasına geldi.

Fırat Caddesi üzerinde bulunan ve yapımı devam eden Asrı Saadet Camii'nin yapım işlerini takip eden hayırseverlerden Kasım Derin ve Şehmus Bayram, cami inşaatı çalışmalarının hızlandırılması için hayırseverlere çağrıda bulundu.

“BÜTÇEMİZ OLMADIĞI İÇİN SIKINTIDAYIZ”

Cami inşaatıyla ilgili bilgi veren Kasım Derin, inşaatın 2 yıl önce yapılmaya başlandığını belirterek, “Bizim mahallede cami, Kur'an kursu ve taziye evi gibi birçok eksiğimiz vardı. Mevcut ihtiyaçlarımızı karşılayacak şekilde bir temel atıp cami yapımına başladık. Camiyi bu hale getirene kadar ortalama bir buçuk milyon TL civarı bir harcama yapmışız. Şimdi bir bütçemiz olmadığı için sıkıntıdayız. Tüm yetkililere, kurumlara, iş adamlarına ve hayırseverlere sesleniyoruz! Bizlere destek olsunlar. Şu anda en az 600-700 bin liraya ihtiyacımız var. Para olmadığı için birçok işin yapımı durmuş durumdadır." dedi.    

Etiketler: ALLAH İÇİN YARDIM EDİN! Asrı Saadet Camii inşaat hayırseverler yardım yarım kalan camii Batman Belde Mahallesi
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir