Sorunlar takip edilecek!
Advert
Advert
Yukarı

Sorunlar takip edilecek!

HÜDAPAR Batman Merkez İlçe Başkanlığınca, "Yerel Sorunları Yerinde Tespit Ve Çözüm İçin Takip Projesi" başlatıldı.

Sorunlar takip edilecek!
Bu içerik 317 kez okundu.

Parti binasında düzenlenen basın açıklamasında konuşan HÜDAPAR Batman Merkez İlçe Başkanı Mehmet Şerif Durmaz, HÜDAPAR olarak amaçlarının memlekete hizmet etmek olduğunu söyledi.

Durmaz, Batman'daki mahallelerin sorunlarını yerinde tespit edip çözümün zamanında sağlanabilmesi hedefiyle "Yerel Sorunları Yerinde Tespit Ve Çözüm İçin Takip Projesi"ni başlattıklarını dile getiren Durmaz, proje ile sorunların çözümüne katkı sağlayacaklarına inandıklarını belirtti. "Hedefimiz, halkımızın yaşamını en güzel şekilde ve yeniliklerden faydalanarak sürdürmesidir. Sıkıntıları yerinde tespit ederek çözümün zamanında sağlanabilmesinin takipçisi olacağız" diyen Durmaz, şunları kaydetti: "Uyuşturucuyla mücadele konusunda herkese büyük sorumluluk düşüyor. Uyuşturucu ile mücadele konusunda üzerimize düşeni yerine getireceğiz. Mahallelerdeki genel sorunların yanı sıra gençlerimizin hayatını karartan ve geleceklerini çalan uyuşturucu ve kötü alışkanlıklar ile mücadele etmek de önceliklerimiz arasında olacaktır. Anket formu ile sorunların tespitini yapacağız. Tespit ettiğimiz sorunları belirli aralıklarla kamuoyuyla paylaşacak, çözüm için sonuna kadar takipçi olacağız."

Etiketler: HÜDAPAR Batman Yerel Sorunları Yerinde Tespit Takip Projesi Mehmet Şerif Durmaz
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir