AKLİ DENGESİ YERİNDE OLMAYAN ŞAHISTAN HABER ALINAMIYOR
Advert
Advert
Yukarı

AKLİ DENGESİ YERİNDE OLMAYAN ŞAHISTAN HABER ALINAMIYOR

Batman yaşayan ve aklı dengesi yerinde olmayan 38 yaşındaki şahıstan 11 gündür haber alınamıyor.

AKLİ DENGESİ YERİNDE OLMAYAN ŞAHISTAN HABER ALINAMIYOR
Bu içerik 488 kez okundu.

Batman merkez Kısmet Mahallesinde ikamet eden Çetin ailesinin 38 yaşındaki aklı dengesi yerinde olmayan Nazmi Çetin’den 11 gündür haber alınamıyor.

Edinilen bilgiye göre, bir gece vakti evinden çıkıp bir daha geri dönmeyen aklı dengesi yerinde olmayan Çetin’in akıbetini bilmeyen ailesi endişeli. Başvurmadıkları ve aramadıkları yer bırakmadıklarını ifade eden aile, ancak Nazmi Çetin’in hiçbir izine rastlamadıklarını belirtti.

Kayıp abisinin durumundan endişe ettiklerini belirten Niyazı Çetin, “Nazmi Çetin abim oluyor kendisi, 5 yıldır akıl hastasıdır. Evden çıkmamaktadır. Aklı dengesi yerinde değil psikolojisi bozuktur. 11 gündür evden çıkmış haber alamıyoruz. Hiçbir yerde izine rastlamıyoruz, başına bir şey mi gelmiş diye endişeleniyoruz. Emniyet güçlerine haber verdik, bir netice alamadık. Abimin en kısa zamanda bulunmasını istiyoruz. Abim uzun boylu 1,80 boylarında, dışardan bakıldığında akli dengesinin olmadığı anlaşılmamaktadır. Üzerinde elbise olarak gri bir pantolon ve aynı renkte gri bir gömlek bulunmaktadır.” Dedi.

Çetin, kayıp ağabeyini görenlerin polisi aramalarını veya 0537 743 55 65 nolu telefon numarasından irtibata geçmeleri istedi.

Etiketler: Batman aklı dengesi kayıp Nazmi Çetin Niyazı Çetin aranıyor
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir