DOST MECLİSİ TOPLANDI
Advert
Advert
Yukarı

DOST MECLİSİ TOPLANDI

MÜSİAD Batman Şubesi’nin her ay düzenli olarak gerçekleştirdiği Dost Meclisi toplantılarının bu ayki konuğu AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir oldu.

DOST MECLİSİ TOPLANDI
Bu içerik 365 kez okundu.

Toplantıya BATSO Başkanı Abdulkadir Demir, SGK il Müdürü Alaettin Ökten ve MÜSİAD üyeleri katıldı. Mezopotamya Otelde yapılan Akşam yemeğinin ardından toplantının açılış konulmasını yapan MÜSİAD Batman Şube Başkanı Suad Özdemir, konuklara ve katılımcılara teşekkür edip, daha önce gerçekleştirilen ve önümüzdeki süreçte yapılması planlanan faaliyetler hakkında bilgiler aktardı.

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir siyaset hayatına başladığı dönemden bu yana yaşadığı tecrübelere değinerek, ülkenin ekonomik sorunları ve ilimizle alakalı yapılacak yeniliklerden bahsetti.

Toplantının sonunda Ziver Özdemir’e plaket takdim edildi.

Etiketler: MÜSİAD Batman Dost Meclisi AK Parti Batman Ziver Özdemir Abdulkadir Demir BATSO toplantı SGK il Müdürü Alaettin Ökten
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir