DEDAŞ’a mahalleliden kahvaltı
Advert
Advert
Yukarı

DEDAŞ’a mahalleliden kahvaltı

Dicle Elektrik, yeni yatırımlarının yanı sıra periyodik bakım ve onarım çalışmalarını da aksatmadan sürdürüyor.

DEDAŞ’a mahalleliden kahvaltı
Bu içerik 674 kez okundu.

 Geçtiğimiz günlerde Batman’daki bir trafo bakımı için sabah saat 06.00’da Huzur mahallesine giden Dicle Elektrik Dağıtım ekibi hoş bir sürprizle karşılaştı. Çalışmaya başladıktan kısa bir süre sonra bazı mahalle sakinleri, ekip çalışanlarına hazırladıkları kahvaltılıkları getirerek ikram etti. Mahallelinin hazırladığı sürprizi görünce şaşıran Dicle Elektrik ekipleri teşekkür ederek ikramı geri çevirmedi. Bölgeye has misafirperverliğin güzel bir örneğini sergileyen mahalle sakinleri, ekiple sohbet sırasında Dicle Elektrik tarafından gerçekleştirilen çalışmalardan memnuniyet duyduklarını dile getirdi.

Elektrik şirketi çalışanları, çoğunlukla sabahın ilk ışıklarıyla başladıkları çalışmaları, gece karanlığına kadar sürdürmek zorunda kaldıklarına değinirken, vatandaşın misafirperverliğine karşılık işe kısa bir kahvaltı molası verdiklerini ve sohbet etme şansı bulduklarını belirtti. Bu hoş sürprizle Dicle Elektrik çalışanları hayatlarının en anlamlı kahvaltısını yapmış oldu. Ekip daha sonra çalışmalarını tamamlayarak bölgeden ayrıldı.

Etiketler: Dicle Elektrik Dicle Elektrik Dağıtım mahalleliden kahvaltı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir