ÖZDEMİR YENİ HASTANEDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Advert
Advert
Yukarı

ÖZDEMİR YENİ HASTANEDE İNCELEMELERDE BULUNDU

AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir, yapımı devam eden 300 yataklı Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesinde incelemelerde bulundu.

ÖZDEMİR YENİ HASTANEDE İNCELEMELERDE BULUNDU
Bu içerik 611 kez okundu.

Gültepe Mahallesi Halil İbrahim Caddesi Yeni Adliye Binası yanında yapımına devam edilen 300 yataklı Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi’nde incelemelerde bulunan AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir’e Batman İl Sağlık Müdürü Osman Sünger eşlik etti. Hastanenin bir an evvel bitirilip halkın hizmetine açılması için konun takipçisi olacaklarını kaydeden Milletvekili Özdemir, yeni hastaneyle birlikte kentin sağlık alanında rahat bir nefes alacağını söyledi.

“KONUNUN TAKİPÇİSİ OLACAĞIZ”

Yeni hastane incelemesinin ardından açıklamalarda bulunan Özdemir, “Yapımı devam etmekte olan 300 yataklı Batman Kadın Doğum ve Çocuk Hastanemizde incelemelerde bulunduk; çalışmaların hızlandırılıp, hastanemizin bir an önce bitirilip halkımızın hizmetine girmesi için bu işin takipçisi olacağız. Halkımız hizmetlerin en güzeline ve en kalitelisine layıktır. Durmadan bu hizmetlerin gerçekleşmesi için var gücümüzle çalışacağız” dedi

 

Etiketler: AK Parti Batman Milletvekili Ziver Özdemir Kadın Doğum ve Çocuk Hastanesi 300 yataklı Batman
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir