Bölge kavşağına süs havuzu
Advert
Advert
Yukarı

Bölge kavşağına süs havuzu

Kent içi ulaşım ağında düzenleme yaparak yaya ve araç trafiğinde büyük çalışmalara imza atan Batman Belediyesi, Bölge Devlet Hastanesi kavşağına yaptığı yeni düzenleme ile trafiği rahatlatırken kavşağa da estetik güzellik katacak.

Bölge kavşağına süs havuzu
Bu içerik 355 kez okundu.

Batman kent merkezindeki trafik akışının sağlıklı işleyişini sağlamak için Belediyemiz Etüt Proje Müdürlüğü, Fen ile Park ve Bahçeler Müdürlüğünün koordineli çalışmasında son aşamaya gelindi.

Bölge Devlet Hastanesi civarında Projesi tamamlanan dönel kavşağa kent estetiğine uygun 5 m çapında süs havuzu yapılacak. Hazırlığı tamamlanan proje ile mermer parçalar kullanılarak özel el yapımı desenlerle süslenecek olan mucarta görünümlü yüzeye sahip bir havuz yapılacak. Çevre esnafı havuzun yapılmasını dört gözle beklediklerini ifade ederken, yapılan projede emeği geçenlere teşekkür edildi.

Etiketler: Bölge kavşağına süs havuzu Batman Belediyesi Bölge Devlet Hastanesi kavşağı
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir