ALTI YILDIR TAMAMLANAN KÖPRÜ ULAŞIMA AÇILMIYOR
Advert
Advert
Yukarı

ALTI YILDIR TAMAMLANAN KÖPRÜ ULAŞIMA AÇILMIYOR

Batman’ın Kozluk ilçesinde 6 yıldır yapımı tamamlanan Pisyar Köprüsü'nün hizmete açılmaması tepkilere neden oluyor.

ALTI YILDIR TAMAMLANAN KÖPRÜ ULAŞIMA AÇILMIYOR
Bu içerik 1004 kez okundu.

Kozluk'un Köprübaşı Mahallesi’nde uluslararası İpek Yolu üzerinde bulunan Pisyar Köprüsü'nün 6 yıldan beridir trafiğe açılmaması tepkilere neden oluyor.

Araç trafiğini hafifletmek ve kazaların önüne geçmek için 2011 yılından yapımı biten köprü bir türlü hizmete açılmıyor.

Pisyar Çayı üzerinde bulunan köprünün yanına yapılan yeni köprünün kaderine terk edildiğini belirten sürücüler, yapılan onca yatırıma yazık olduğunu belirtiyorlar.

Daha rahat bir ulaşım için yapılan köprünün araç trafiğine açılmamasına anlam veremediklerini belirten sürücüler, büyük bir emek verilerek yapılan köprünün ulaşıma açılmasını istediler.

Köprünün ulaşıma açılmasıyla birlikte sürücülerin çift yol kullanmış olacaklarını kaydeden sürücüler, ara ara yaşanan kazaların da bu şekilde atlatılabileceğini ifade ediyorlar.

Öte yandan, konuyla ilgili görüşmeye çalıştığımız Karayolları 9. Bölge Müdürlüğünden herhangi bir yetkiliye ulaşılamadı.

Etiketler: Batman Kozluk Pisyar Köprüsü
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir