Aksoy’dan, 15 Temmuz Mesajı
Advert
Advert
Yukarı

Aksoy’dan, 15 Temmuz Mesajı

Belediye Başkan Vekili Ertuğ Şevket Aksoy, 15 Temmuz Şehitlerini Anma Demokrasi ve Milli Birlik Günü dolayısıyla mesaj yayımladı.

Aksoy’dan, 15 Temmuz Mesajı
Bu içerik 447 kez okundu.

Başkan Vekili Aksoy, 15 Temmuz 2016 tarihinde hain Fethullahçı Terör Örgütü / Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY)’nca, Milli irademize ve ülkemizin birlik ve beraberliğine karşı, hain darbe girişiminde bulunulduğunu ifade ederek: “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın çağrısıyla Aziz Milletimiz canları pahsına meydanlara akın ederek bu hain darbe girişimine sivil direnişle karşı koyarak en güzel cevabı vermiştir” dedi.

Cumhurbaşkanımızın önderliğinde, Türk Silahlı Kuvvetleri içerisinde bulunan kahraman askerlerimizin kararlılığı, Emniyet güçlerimizin cansiperane direnişi ile ölüme meydan okuyan vatandaşlarımızın asil duruşu sayesinde Terör Örgütü hedeflerine ulaşamadan kalkışmanın engellendiğini kaydeden Başkan Vekili Aksoy, ülkemizin milli birlik, beraberlik, bütünlük ve bağımsızlığını ortadan kaldırmayı hedefleyen menfur darbe teşebbüsünün, Türk demokrasisine kara bir leke olarak geçtiğini kaydederek: “Aziz Milletimiz, meydanlarda Çanakkale ruhuyla günlerce ‘Demokrasi Nöbeti’ tutarak, darbecilere geçit vermemiştir. 15 Temmuz 2016 gecesi yaşanılanlar karşısında birlik ve beraberliğimizi bütün dünya bir kez daha görmüş oldu. Bu duygu ve düşüncelerle; vatan uğrunda canlarını feda eden tüm aziz şehitlerimize Allah’tan rahmet, gazilerimize sağlık ve şifalar diliyorum” dedi.

Etiketler: Ertuğ Şevket Aksoy Belediye Başkan Vekili Batman 15 Temmuz mesaj
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir