BBD’den '15 Temmuz' mesajı
Advert
Advert
Yukarı

BBD’den '15 Temmuz' mesajı

Batman Basın Derneği (BBD) Başkanı Cebrail Uyanık, "Darbe girişiminin asıl amacı ülkemizi tarihimizde görülmemiş bir kaosa sürüklemek, kardeş kavgası başlatmak ve Türkiye'yi iç savaş ortamına sokmaktı" dedi.

BBD’den '15 Temmuz' mesajı
Bu içerik 815 kez okundu.

BBD Başkanı Uyanık, 15 Temmuz gecesi yaşananları ve aldıkları dersleri unutmayacaklarını, unutturmayacaklarını vurguladı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve toplumun tüm kesiminin kararlı duruşuyla darbe girişiminin sonuçsuz bırakıldığını anımsatan Uyanık mesajında, “Darbe girişiminin asıl amacı ülkemizi tarihimizde görülmemiş bir kaosa sürüklemek, kardeş kavgası başlatmak ve Türkiye'yi iç savaş ortamına sokmaktı. Sayın Cumhurbaşkanımızın darbe gecesi telefon ile bağlanıp halkımızı alanlara davet etmesiyle darbenin seyri değiştirilmiştir. Cumhurbaşkanı ve milletin dik duruşu sayesinde milletin iradesine darbe yapmak isteyen şer odaklarına büyük bir darbe indirildi. Artık 15 Temmuz ruhunu canlı tutmak gibi bir sorumluluğumuz var. Ülkemiz üzerinde oynanan oyunlar, yapılan hesaplar ancak bu şekilde bertaraf edilebilir. Bu nedenle şehitlerimizin kanıyla, vatanın bir kez daha kurtarıldığı, şanlı tarih olan 15 Temmuz'u unutmayacağız ve unutturmayacağız."

Etiketler: Batman Basın Derneği Cebrail Uyanık Darbe girişimi 15 Temmuz Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir