Sulama kanalında kaybolan ikinci kardeşin de cesedine ulaşıldı
Advert
Advert
Yukarı

Sulama kanalında kaybolan ikinci kardeşin de cesedine ulaşıldı

Diyarbakır'ın Silvan ilçesine bağlı Çevriksu köyünde sulama kanalına giren 2 kardeşten Semih Kızılçiçek'in de cesedine ulaşıldı.

Sulama kanalında kaybolan ikinci kardeşin de cesedine ulaşıldı
Bu içerik 919 kez okundu.

Silvan'ın Çevriksu (Girkê Boto) köyünde sulama kanalına giren kardeşlerden Ferit Kızılçiçek'in cansız bedenine ulaşılmasının ardından Semih Kızılçiçek'in de cansız bedenine ulaşıldı.

Dün Semih (20) ve Ferit (40) Kızılçiçek kardeşler tarlalarını sulamak için öğle saatlerinde evden çıktı.

Kardeşlerden uzun süre haber alamayan köylüler, DSİ'ye ait sulama kanalının çevresinde iki kardeşi aramaya koyuldu.

Sulama kanalı kenarında elbise ve terlik bulunmasının ardından kardeşlerin sulama kanalına girdiği belirlendi. Bunun üzerine jandarma ve sağlık ekiplerine haber verildi. Jandarma ve köylüler tarafından sulama kanalına girip kaybolduklarından şüphelenilen kardeşleri bulmak için arama çalışmaları başlatıldı.

Dün akşam devam çalışmalar sonucunda kardeşlerden Ferit Kızılçiçek'in cansız bedenine ulaşıldı. Kayıp Semih'i ise arama çalışmalarına bu sabah devam edildi. Yapılan arama çalışmaları sonucunda Semih Kızılçiçek'in de cansız bedenine ulaşıldı.

Öte yandan gece devam eden çalışmalar esnasında 10 gün önce hayvan otlatmak için evden çıkan ve kaybolan 14 yaşındaki Yusuf Yılmaz'ın cesedine ulaşılmıştı. Yılmaz'ın cesedinin 30 kilometre boyuncu sürüklendiği tahmin ediliyor. 

Etiketler: Diyarbakır Silvan Çevriksu köyü sulama kanalı Semih Kızılçiçek Ferit Kızılçiçek cansız beden boğulma
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir