Durmaz: Kötülüğe giden yollar kapatılmalı
Advert
Advert
Yukarı

Durmaz: Kötülüğe giden yollar kapatılmalı

HÜDA PAR Batman Merkez İlçe Başkanı M. Şerif Durmaz, son dönemlerde artan çocuk istismarları ve ahlaki yozlaşmaya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Durmaz: Kötülüğe giden yollar kapatılmalı
Bu içerik 353 kez okundu.

Son dönemlerde küçük çocuklara yönelik istismar olaylarında ciddi artışlar yaşandığını belirteren Durmaz, “Kaçırılıp cinsel istismara maruz kaldıktan sonra katledilen minik Eylül olayıyla birlikte benzeri meseleleri daha çok duymaya başladık. Kaçırıldıktan sonra cinsel şiddete maruz kalıp katledilen masum çocukların durumu, şiddet ve istismar olaylarının en acısı ve düşündürücüsüdür. Toplum neden bu hale geldi, manevi değerlerine bağlı olarak bilinen toplumumuz nasıl oldu da özünden bu kadar uzaklaştı? Biliyoruz ki toplumun özünden uzaklaşması bir anda olmadı. Çarpık düzenin dayatması neticesinde insanlarımız değerlerinden uzaklaştıkça, olumsuzluklar ve toplumsal sorunlar çoğaldı. Kötülüğe ve hayâsızlığa giden yollar açık tutulduğundan ve kimi zaman devlet bünyesindeki kurumlar tarafından teşvik edildiğinden dolayı sorunlar da artışlar yaşandı.” ifadelerini kullandı.

Etiketler: HÜDA PAR Batman Şerif Durmaz açıklama çocuk istismarları
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir