ÖZDEMİR: TARİHE TANIKLIK EDİYORUZ
Advert
Advert
Yukarı

ÖZDEMİR: TARİHE TANIKLIK EDİYORUZ

MÜSİAD Batman Başkanı Suad Özdemir, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ne geçiş ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan yeni kabineye ilişkin yazılı bir açıklama yaptı.

ÖZDEMİR: TARİHE TANIKLIK EDİYORUZ
Bu içerik 831 kez okundu.

Yeni yönetim sistemin hayata geçmesiyle birlikte, Türkiye’nin önündeki parlak geleceğe yönelik engellerin ortadan kalktığını vurgulayan Özdemir, açıklamasında şunları kaydetti: “Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamış olduğu yeni kabineyi, tarihe tanıklık ettiğimiz bu yeni döneme imza atacak olması bakımından son derece değerli buluyoruz. İş dünyası olarak, ekonominin emanet edildiği değerli ekibin, Türkiye’nin son 16 yılda kazanmış olduğu ivmeyi daha yukarı taşıyarak üretim, ihracat, yatırım ve büyüme rakamlarını, ülkemizin gelecek hedefleri doğrultusunda yükselteceğine inanıyoruz.

MÜSİAD olarak, “Meselemiz Türkiye Olsun” diyerek bu yolda ülkemize katkı yapmaya ve her türlü desteği vermeye devam edeceğiz. Anadolu’nun bizlere kadim mirası olan kardeşlik ruhu ve barışa olan inancımızdan vazgeçmeden, yalnızca ülkemizin refahı için çalışacağız. Yeni yönetim sistemimizin ve yeni kabinenin ülkemiz için hayırlı olmasını diliyorum ” 

Etiketler: MÜSİAD Batman Suad Özdemir Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi yeni kabine açıklama
Sende Yorumla...