Hak-İş ve Hizmet – İş’ten istişare toplantısı
Advert
Advert
Yukarı

Hak-İş ve Hizmet – İş’ten istişare toplantısı

Hak-İş ve Hizmet – İş Batman İl Başkanlığı, işyeri temsilcileriyle birlikte Temmuz ayı istişare toplantısı gerçekleştirdi.

Hak-İş ve Hizmet – İş’ten istişare toplantısı
Bu içerik 482 kez okundu.

Yapılan istişare toplantısında işyeri temsilleri öneri, talep ve çözüm yolları üzerinde fikir alışverişinde bulundular. Rutin olarak her ay işyeri temsilcileriyle toplantı gerçekleştirdiklerini belirten Hak-İş ve Hizmet – İş Batman İl Temsilcisi Bünyamin Söğüt güçlü bir yönetim ile hizmet etmeye devam ettiklerini söyledi. Söğüt; “Batman’daki temsilcilerimizin hepsi birbirinden değerli ve deneyimli arkadaşlarımızdır. Temmuz ayında yaptığımız görüşmede Batman ve Genel Merkez nezrinde yapılacak görüşmeler üzerinde durduk. Yine kadroya geçen taşeronlarımızın yanı sıra KİT’ler için yapılacak girişimleri de ele aldık. Tüm temsilcilerimize teşekkür ediyoruz.”diye konuştu.

Etiketler: Hak-İş Hizmet – İş istişare toplantısı Batman Bünyamin Söğüt
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir