Şimşek'ten veda mesajı
Advert
Advert
Yukarı

Şimşek'ten veda mesajı

Başkan Erdoğan, yeni sistemin ilk kabinesini açıkladı. 3 dönem ekonominin patronluğunu yapan Mehmet Şimşek kabine dışı kaldı.

Şimşek'ten veda mesajı
Bu içerik 496 kez okundu.

Eski Başbakan Yardımcısı Mehmet Şimşek, sosyal medya hesabında "11 yıldır sürdürdüğüm bakanlık görevim sona erdi" şeklinde mesaj paylaştı.

Mehmet Şimşek Twitter üzerinden yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Kişiler geçici, aslolan aziz milletimize hizmettir. 11 yıldır büyük bir onur ve gururla sürdürdüğüm bakanlık görevim sona erdi."

Bana, ülkeme hizmet etme ve babamın vasiyetini yerine getirme fırsatı verdiği için Sayın Cumhurbaşkanımız Erdogan'a şükranlarımı arz ederim. Siyasette özellikle ilk göz ağrım Gaziantep ve baba ocağım Batman'daki bütün hemşerilerime ve aziz milletimize destekleri için teşekkür ederim. Bu vesileyle yeni kabinemizi tebrik eder, bayrağı devralan arkadaşlarıma başarılar dilerim. Yeni dönem ülkemize hayırlı olsun. "Siyasete adım attığım 2007'den beri geride bir hoş sada bırakmaya gayret ettim. Ülkemiz ve milletimiz için gece gündüz çalıştık. Bugün görevimi yeni arkadaşlara onurla devretmenin huzuru içindeyim. Lütfen hakkınızı helal ediniz. Hoşçakalınız..."

 

Etiketler: Başkan Erdoğan Mehmet Şimşek kabine dışı mesaj
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir