“MUTLU İTHALAT” HİZMETE AÇILDI
Advert
Advert
Yukarı

“MUTLU İTHALAT” HİZMETE AÇILDI

Kozmetik ve bujiteri alanında Batman halkına yeni ve farklı bir seçenek sunan “Mutlu İthalat” Çarşı Mahallesinde hizmete açıldı.

“MUTLU İTHALAT”  HİZMETE AÇILDI
Bu içerik 1076 kez okundu.

Güzellik ve bakım ürünlerinin satışının yapıldığı Mutlu İthalat, Çarşı Mahallesi Seyran Caddesi üzerinde 4 katlı yapıda, çok sayıda seçkin davetlinin katıldığı bir törenle hizmete girdi. Birbirinden renkli ve özel binlerce ürünle kadınlar ve erkekler için benzersiz bir dünyanın kapılarını aralayan mağazada, yok yok…

“ÜRÜNLER GÜVENİLİRDİR

Yapılan açılış sonrası açıklamada bulunan işyeri sahibi Hasan Mutlu, bir birinden kaliteli marka ürünlerin satışını yaptıklarını belirterek, “sattığımız her ürünün kalite ve güvenilir belgeleri mevcuttur. Mağazamızda insan sağlığını tehlikeye sokabilecek hiçbir ürün satılmamaktadır. Burada müşteri memnuniyeti ve halka hizmet için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Müşterilerimiz iş yerimizde her türlü marka ve her ürünü çok uygun fiyata alabilme imkanına sahip olacaktır. İş yerimizde güler yüzlü çalışanlarımızla halkımıza Hizmet vermeye başladık” dedi. Mutlu, Türkiye ve Dubai’den sonra Rusya’ya da ihracat yaptıklarını sözlerine ekledi.

 

Etiketler: Mutlu İthalat Kozmetik Açılış Çarşı Mahallesi Batman Hasan Mutlu
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir