“15 TEMMUZ HALKIN ZAFERİDİR”
Advert
Advert
Yukarı

“15 TEMMUZ HALKIN ZAFERİDİR”

Hak ve Özgürlükler platformu Sözcüsü Feyzi Aydın, 15 Temmuz zaferinin demokrasinin değil, halkın zaferi olduğunu söyledi.

“15 TEMMUZ HALKIN ZAFERİDİR”
Bu içerik 309 kez okundu.

FETÖ tarafından yapılan 15 Temmuz darbe girişimin yıldönümü nedeniyle açıklamalarda bulunan Hak ve Özgürlükler Platformu Sözcüsü Feyzi Aydın, 15 Temmuz’daki hain kalkışmaya karşı Müslüman halkın yüzlerce şehit vererek direndiğini, dolayısıyla 15 Temmuz zaferinin demokrasinin değil, Müslüman halkın zaferi olduğunu ifade etti. Müslüman Türkiye halkının 15 Temmuz’da destan yazdığını belirten Aydın, “Kürd'üyle, Türk'üyle, Arab'ıyla bütün bir halk tankların altında ezilme pahasına, kurşunlara hedef olma pahasına sokaklara, caddelere dökülüp destan yazdı. İslam ümmeti için, Müslüman halklar için, mazlumlar için bir onur kaynağı oldu. Bir direniş ve özgürlük sembolü oldu. Bu darbe teşebbüsü şunu gösterdi ki eğer bir halk vahdet içinde, kararlılıkla hareket ederse, cesurca göğsünü kurşunlara siper edip tank paletleri altında ezilmeyi göze alırsa hiçbir şeytani güç o halkın sırtını yere getiremez. Bu şeytani güç Amerika olsa bile. Bu şeytani gücün binlerce generali, subayı, uçağı, tankı, topu olsa bile…” dedi.

“HALK, DARBECİLERİ DARBEYLE DURDURDU”

Müslümanların vahdet içinde hareket etmeleri durumunda dünyanın en büyük şeytani güçlerini dahi durdurabileceklerinin 15 Temmuz akşamı ispatlandığını belirten Aydın, “Müslüman Türkiye halkı 15 Temmuz akşamı bunu ispatladı. Ülkelerine, dinlerine, namuslarına, izzetlerine sahip çıkmak için sokaklara dökülen şerefli Türkiye halkı, dünyanın en büyük şeytani gücünün kuklaları vasıtasıyla tezgâhladığı darbeye dur dedi. Halk, darbecileri darbeyle durdurdu. Amerika'nın paralı kuklaları, büyük şeytana güvenen zavallı satılmışlar, İncirlik'te tezgâhlanan her darbenin başarı şansının yüzde yüz olduğundan emin olan halk düşmanları, Müslüman Türkiye halkının eski halk olmadığını bilemediler. Halkın duvarına çarpan bu alçaklar, tarihlerinin en büyük yenilgisini tattı.” ifadelerini kulandı.

Etiketler: 15 Temmuz halkın zaferi Hak ve Özgürlükler platformu Feyzi Aydın
Sende Yorumla...
2019   Batman Tarafsız Gazetesi Tüm Hakları Saklıdır.
İletişim Adres : Ziyagökalp Mahallesi Atatürk bulvarı Yılmazlar center kat:5 no:506 Batman Telefon : 0542 722 75 00 - 0544 472 28 72 Faks : 0488 215 21 01 Email : batmantarafsizhaber@hotmail.com - cebrail_uyanik@hotmail.com - yusufuyanik@hotmail.com Tüm hakları saklıdır.
sanalbasin.com üyesidir